RC0603BR-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603BR-07100KL
JLCPCB Part #
C7334640
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS