RC0402JR-7W82RL
MFR.Part #
RC0402JR-7W82RL
JLCPCB Part #
C20161631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS