RC0402JR-07620RL
MFR.Part #
RC0402JR-07620RL
JLCPCB Part #
C137852
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS