RC0402JR-0750RL
MFR.Part #
RC0402JR-0750RL
JLCPCB Part #
C477760
Description
-55℃~+155℃ 50V 50Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS