RC0402FR-7W27K4L
MFR.Part #
RC0402FR-7W27K4L
JLCPCB Part #
C7037743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS