RC0402FR-079M53L
MFR.Part #
RC0402FR-079M53L
JLCPCB Part #
C477817
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS