RC0402FR-077M32L
MFR.Part #
RC0402FR-077M32L
JLCPCB Part #
C477786
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS