RC0402FR-073R92L
MFR.Part #
RC0402FR-073R92L
JLCPCB Part #
C477710
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS