RC0402FR-07210KL
MFR.Part #
RC0402FR-07210KL
JLCPCB Part #
C273331
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS