RC0402FR-07169RL
MFR.Part #
RC0402FR-07169RL
JLCPCB Part #
C138051
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS