RC0402FR-0710RP
MFR.Part #
RC0402FR-0710RP
JLCPCB Part #
C851817
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS