RC0402DR-072K32L
MFR.Part #
RC0402DR-072K32L
JLCPCB Part #
C3930910
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS