RC0402DR-07261KL
MFR.Part #
RC0402DR-07261KL
JLCPCB Part #
C4071518
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS