RC0402DR-071K24L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402DR-071K24L
JLCPCB Part #
C4089612
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS