RC0402BR-07215KL
MFR.Part #
RC0402BR-07215KL
JLCPCB Part #
C6750850
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS