RC0201JR-072K4L
MFR.Part #
RC0201JR-072K4L
JLCPCB Part #
C295845
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS