RC0201FR-136K81L
MFR.Part #
RC0201FR-136K81L
JLCPCB Part #
C6638128
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS