RC0201FR-1347K5L
MFR.Part #
RC0201FR-1347K5L
JLCPCB Part #
C5842761
Description
-55℃~+125℃ 47.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS