RC0201FR-0768R1L
MFR.Part #
RC0201FR-0768R1L
JLCPCB Part #
C474808
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS