RC0201FR-07665KP
MFR.Part #
RC0201FR-07665KP
JLCPCB Part #
C20161158
Description
-55℃~+125℃ 50mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS