RC0201FR-0760K4L
MFR.Part #
RC0201FR-0760K4L
JLCPCB Part #
C77617
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS