RC0201FR-0754K9L
MFR.Part #
RC0201FR-0754K9L
JLCPCB Part #
C474768
Description
-55℃~+125℃ 50mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS