RC0201FR-074M7L
MFR.Part #
RC0201FR-074M7L
JLCPCB Part #
C474424
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS