RC0201FR-0713RL
MFR.Part #
RC0201FR-0713RL
JLCPCB Part #
C295721
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS