RC0201DR-076K65L
MFR.Part #
RC0201DR-076K65L
JLCPCB Part #
C3980517
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS