RC0201DR-07680RL
MFR.Part #
RC0201DR-07680RL
JLCPCB Part #
C851779
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS