RC0201DR-0763K4L
MFR.Part #
RC0201DR-0763K4L
JLCPCB Part #
C851774
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS