RC0201DR-073K09L
MFR.Part #
RC0201DR-073K09L
JLCPCB Part #
C851728
Description
-55℃~+125℃ 3.09kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS