RC0201DR-07255KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201DR-07255KL
JLCPCB Part #
C4216804
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 255kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS