RC0201DR-071K13L
MFR.Part #
RC0201DR-071K13L
JLCPCB Part #
C2108658
Description
-55℃~+125℃ 1.13kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS