RC0201DR-0715K4L
MFR.Part #
RC0201DR-0715K4L
JLCPCB Part #
C2108783
Description
-55℃~+125℃ 15.4kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS