RC0100FR-0762KL
MFR.Part #
RC0100FR-0762KL
JLCPCB Part #
C850384
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS