RC0100FR-07332KL
MFR.Part #
RC0100FR-07332KL
JLCPCB Part #
C850145
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS