PT1206FR-070R178L
MFR.Part #
PT1206FR-070R178L
JLCPCB Part #
C858734
Description
-55℃~+155℃ 178mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS