PNP7WVJT-91-39R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP7WVJT-91-39R
JLCPCB Part #
C1400626
Package
Plugin,D7.5xL25mm
Description
-40℃~+200℃ 39Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS