PNP7WVFT-91-56R
MFR.Part #
PNP7WVFT-91-56R
JLCPCB Part #
C1403058
Description
-40℃~+200℃ 56Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS