PNP5WVJT-73-62R
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-62R
JLCPCB Part #
C1401851
Description
-40℃~+200℃ 5W 62Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS