PNP5WVJR-73-24R
MFR.Part #
PNP5WVJR-73-24R
JLCPCB Part #
C1775220
Package
Plugin,D7.5xL17mm
Description
-40℃~+200℃ 24Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS