PE2512FKF070R025L
MFR.Part #
PE2512FKF070R025L
JLCPCB Part #
C875743
Description
1W 25mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS