PE2010FKE070R025L
MFR.Part #
PE2010FKE070R025L
JLCPCB Part #
C4139418
Description
25mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS