PE1206JRF7W0R012L
MFR.Part #
PE1206JRF7W0R012L
JLCPCB Part #
C1700779
Description
12mΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS