PE1206DRM070R033L
MFR.Part #
PE1206DRM070R033L
JLCPCB Part #
C4051297
Description
250mW 33mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS