NSP500JB-20R
MFR.Part #
NSP500JB-20R
JLCPCB Part #
C1396948
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS