NKN3WSFR-73-10R
MFR.Part #
NKN3WSFR-73-10R
JLCPCB Part #
C19577777
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS