MFR-50FRE52-95K3
MFR.Part #
MFR-50FRE52-95K3
JLCPCB Part #
C1750700
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS