MFR-50FRE52-52K3
MFR.Part #
MFR-50FRE52-52K3
JLCPCB Part #
C1749699
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS