MFR-25FTE52-232R
MFR.Part #
MFR-25FTE52-232R
JLCPCB Part #
C1371782
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS