MFR-25FTE52-1M6
MFR.Part #
MFR-25FTE52-1M6
JLCPCB Part #
C3350597
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS