MFR-25DRE52-93R1
MFR.Part #
MFR-25DRE52-93R1
JLCPCB Part #
C3556855
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS