MFR-12FTF52-143R
MFR.Part #
MFR-12FTF52-143R
JLCPCB Part #
C1370800
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS